Yangi Language Hub Upper Intermediate kursimiz 7–11-sinf o‘quvchilari uchun mo‘ljallangan. Dastur o'smirlarning ehtiyojlariga moslashtirilgan va B2 darajasiga qaratilgan. Kurs boshida o'qituvchi talabalarning hozirgi darajasi va maqsadlarini aniqlash uchun diagnostik test o'tkazadi. Kurs to'rtta asosiy yo'nalishga bo'lingan: o'qish, gapirish, tinglash va yozish. Bizning malakali o'qituvchilarimiz dasturning to'liq o'zlashtirilishini ta'minlash uchun har bir sohani sinchkovlik bilan ishlaydilar. Daraja juda qiyin boʻlgani uchun oʻqituvchilar oʻquvchilarni qoʻllab-quvvatlashga, ularning Oʻzbekistondagi litsey va oliy oʻquv yurtlariga oʻqishga kirishda oʻz maqsadlari sari dadil harakat qilishlariga koʻmaklashishga alohida eʼtibor qaratmoqda.
Upper Intermediate kursidan kim foyda oladi?
Language Hub Upper Intermediate kursi ingliz tilining B1+ darajasiga ishonchli bo‘lgan va o‘z malakalarini ishonchli B2 darajasiga oshirishga intilayotgan talabalar uchun idealdir. Kurs, ayniqsa, O'zbekistonning yetakchi universitetlariga kirish, litseylarga kirish imtihonlari, suhbat va akademik muloqotni yaxshilash hamda xalqaro imtihonlarga (IELTS, CEFR) tayyorlanayotganlar uchun foydalidir.
Biz ushbu toifadagi bolalar bilan 10 yildan ortiq vaqt davomida ishlaymiz, ularning asosiy qiyinchiliklarini tushunamiz va ularni professional va samarali tarzda engishlariga yordam beramiz.
Biz muntazam ravishda ota-onalarga o'quvchilarning yutuqlari haqida fikr-mulohazalarni berib boramiz, bu esa har qanday qiyinchiliklarni aniqlash va tezkorlik bilan hal qilinishini ta'minlash va ularga eng yuqori natijalarga erishishga yordam beradi.

Фотография Курс Upper Intermediate
Наш новый курс по программе **Language Hub Upper Intermediate** разработан специально для учащихся **7–11 классов**. Программа создана с учётом возрастных особенностей подростков и соответствует уровню **B2**. В начале обучения преподаватель проводит **диагностическое тестирование**, чтобы определить текущий уровень студентов и их цели. Курс разделён на четыре ключевые направления: **чтение, разговорная практика, аудирование и письмо**. Наши квалифицированные преподаватели тщательно прорабатывают каждое направление, чтобы обеспечить **полное освоение программы**. Так как уровень достаточно серьёзный, преподаватели уделяют особое внимание поддержке учеников, помогая им уверенно двигаться к своим целям — поступлению в лицеи и вузы Узбекистана.
Кому будет полезен курс Upper Intermediate
Курс **Language Hub Upper Intermediate** идеально подходит для школьников, которые уже уверенно владеют английским на уровне **B1+** и стремятся улучшить свои навыки до уверенного уровня **B2**. Особенно курс полезен тем, кто готовится к: — поступлению в ведущие вузы Узбекистана, — вступительным экзаменам в лицеи, — улучшению разговорной и академической речи, — подготовке к международным экзаменам (IELTS, CEFR).
Мы работаем с детьми этой категории более 10 лет, знаем их основные трудности и помогаем преодолевать их профессионально и эффективно.
Мы регулярно предоставляем родителям обратную связь о прогрессе ученика, чтобы вовремя заметить и решить любые сложности — это помогает достигать максимально высоких результатов.