Turk tili kursi "AL BAYAN"
Turk tili kursi asosiy grammatika, suhbat, o'qish va yozishni o'zlashtirishga yordam beradi. Dastur barcha til ko'nikmalarini rivojlantirish va hayotda, o'qishda va sayohatda turk tilidan ishonchli foydalanish uchun mo'ljallangan.
• Grammatika qoidalari va gap tuzilishini o'rganish
• Kundalik mavzularda suhbatlashish amaliyoti
• So‘z boyligini kengaytirish
• Matnlarni o'qish va tinglash
• O'qituvchining individual fikr-mulohazalari
Kurs yangi boshlanuvchilar va yuqori darajali o'quvchilar, maktab o'quvchilari, talabalar va o'qish, ishlash yoki sayohat qilish uchun turk tilini o'rganmoqchi bo'lgan kattalar uchun javob beradi.
• Materialni aniq va bosqichma-bosqich taqdim etish
• Dastlabki darslardan suhbatlashish amaliyoti
• Qulay onlayn ta'lim formati
Talabalar turk tilida bemalol o‘qish va yozishni, asosiy va oraliq iboralarni tushunishni, jumlalarni to‘g‘ri tuzishni va turk tilida ishonchli muloqot qilishni boshlaydilar.

Фотография Курс турецкого языка "AL BAYAN"
Курс турецкого языка помогает освоить базовую грамматику, разговорную речь, чтение и письмо. Программа направлена на развитие всех языковых навыков и уверенное использование турецкого в жизни, учебе и путешествиях.
• Изучение грамматических правил и структуры предложений
• Чтение текстов и аудирование
• Индивидуальная обратная связь от преподавателя
Курс подходит начинающим и продолжающим ученикам, школьникам, студентам и взрослым, которые хотят изучать турецкий язык для учебы, работы или путешествий.
• Понятная и постепенная подача материала
• Практика разговорной речи с первых занятий
• Удобный онлайн-формат обучения
Студенты начинают свободно читать и писать на турецком, понимать базовые и средние фразы, грамотно составлять предложения и уверенно общаться на турецком языке.