"DO'STLAR MAKTABI" rus tili kursi
Rus tili kursi savodxonlikni rivojlantirish, og'zaki va yozma muloqotni yaxshilash, rus tilining o'ziga xos xususiyatlarini tushunishga qaratilgan. Dastur bilimlarni mustahkamlashga va qoidalarni amalda ishonchli qo'llashga yordam beradi.
• Imlo va tinish belgilarini o'rganish
• Grammatik qoidalarni tahlil qilish
• Matn va insho yozishni mashq qiling
• Har xil turdagi matnlarni o‘qish va tahlil qilish
• Og'zaki mashqlar va nutqni rivojlantirish
• Uy vazifasini tekshirish va xatolarni tahlil qilish
Ushbu kurs o'qish va ishlash uchun o'z savodxonligini oshirish, imtihonlarga tayyorgarlik ko'rish yoki rus tilini yaxshilashni xohlaydigan maktab o'quvchilari, talabalar va kattalar uchun javob beradi.
• Materialning aniq va tuzilgan taqdimoti
• Shaxsiy fikr-mulohaza
• Mavzularni bosqichma-bosqich murakkablashtirish
• Ko'p amaliyot va bilimlarni mustahkamlash
• Zamonaviy o‘quv materiallari va metodlari
Talabalar malakali yozishni, o'z fikrlarini ishonchli ifodalashni, matnlarni yaxshiroq tushunishni, kundalik hayotda va o'qishda rus tilidan to'g'ri va samarali foydalanishni boshlaydilar.

Курс Русского Языка «FRIENDS SCHOOL»
Курс русского языка направлен на развитие грамотности, улучшение устной и письменной речи, а также понимание особенностей русского языка. Программа помогает укрепить знания и уверенно применять правила на практике.
• Изучение орфографии и пунктуации
• Разбор грамматических правил
• Практика написания текстов и сочинений
• Чтение и анализ различных типов текстов
• Устные упражнения и развитие речи
• Проверка домашних заданий и разбор ошибок
Курс подходит школьникам, студентам и взрослым, которые хотят повысить грамотность, подготовиться к экзаменам или улучшить владение русским языком для учёбы и работы.
• Понятная и структурированная подача материала
• Индивидуальная обратная связь
• Постепенное усложнение тем
• Много практики и закрепления знаний
• Современные материалы и методики обучения
Студенты начинают грамотно писать, уверенно выражать мысли, лучше понимать тексты и используют русский язык более точно и эффективно в повседневной жизни и учебе.