Pre-Intermediate REAL SCIENCE kursi
Oksford Open-Mind dasturi bilan yangi Pre-Intermediate kursimiz 7–11-sinf oʻquvchilari uchun moʻljallangan. Dastur B1 darajasidagi talabalarning yoshi va maqsadlariga moslashtirilgan.
Darsning 80% gacha ingliz tilida olib boriladi, bu talabalarga lug'atdan faol foydalanish va yangi so'zlarni boshqa talabalar bilan qayta-qayta ko'rib chiqish imkonini beradi.
Bizning 10 yildan ortiq tajribamiz shuni ko'rsatadiki, o'qituvchi yoki ona tilida so'zlashuvchining nutqini shunchaki tinglash etarli darajada samarali emas. Shuning uchun biz o'quvchilarni grammatikani va tilga ishonchini sinab ko'rish uchun og'zaki muloqotga kirishishni taklif qilamiz.
Pre-Intermediate kursidan kim foyda oladi?
Kurs quyidagilarga mos keladi:
Maktab o'quvchilari kirish imtihonlariga tayyorgarlik ko'rmoqda
Grammatika va so'z boyligini yaxshilashni xohlaydigan B1 darajasidagi o'smirlar
DTM topshirishni rejalashtirayotgan talabalar va IELTS uchun asosiy tayyorgarlik
O'qituvchilarimiz har bir o'quvchiga individual yondashadilar va ota-onalar farzandining o'sish sur'atlarini kuzatib borish va har qanday qiyinchiliklarga zudlik bilan javob berish uchun muntazam ravishda yutuqlar haqida hisobot oladilar.

Фотография Курс Pre-Intermediate
Наш новый курс Pre-Intermediate с программой Oxford Open-Mind разработан для школьников 7–11 классов. Программа учитывает возрастные особенности и цели подростков на уровне B1.
До 80% урока проходит на английском языке, что позволяет ученикам активно использовать словарный запас и повторять новые слова многократно вместе с другими студентами.
Наш более чем 10-летний опыт показывает, что просто слушать речь преподавателя или носителя языка недостаточно эффективно. Поэтому мы поощряем устное общение учеников, чтобы проверить правильность грамматики и уверенность в языке.
Кому будет полезен курс Pre-Intermediate
Курс подходит для:
Школьников, готовящихся к вступительным экзаменам
Подростков уровня B1, которые хотят закрепить грамматику и словарный запас
Студентов, планирующих сдачу DTM и базовую подготовку к IELTS
Наши преподаватели находят индивидуальный подход к каждому ученику, а родители получают регулярные отчёты о прогрессе, чтобы отслеживать успехи ребёнка и вовремя реагировать на возможные трудности.