Bunker maktabi rus tili kursi
O‘qituvchilarimiz tilni keng qamrovli o‘rganish uchun turli uslub va yondashuvlardan foydalanadilar. O'quv jarayonini maksimal darajada oshirish uchun material qiziqarli va qiziqarli tarzda taqdim etiladi.
Individual yondashuv
Biz har bir talabaga individual e'tibor qaratgan holda dinamik va qiziqarli o'rganishni kafolatlaymiz.
Kurslarimiz Davlat test markazi standartlariga mos bo‘lib, yuqori darajada tayyorgarlik ko‘rish va imtihonlarni yuqori ball bilan muvaffaqiyatli topshirishni ta’minlaydi.
Taraqqiyot monitoringi
Bilimlarni amaliy mustahkamlash
Ushbu kurslar davomida talabalar morfologiya, imlo va tinish belgilarining qoidalarini qiziqarli tarzda o'rganadilar. Barcha nazariya amaliy qo'llash orqali mustahkamlanadi, bu esa imloni yaxshilashga yordam beradi va til o'rganishga qiziqish uyg'otadi.
Madina Baxtiyarovna
Rus tili va adabiyoti o'qituvchisi
Bakalavriat: Mirzo Ulug‘bek nomidagi O‘zbekiston Milliy universiteti xorijiy filologiya:
abituriyentlarga rus tili va adabiyoti fanidan o‘rgatish (milliy va xorijiy oliy o‘quv yurtlariga: TSUL, TDIU, NUUz, TSUV, UMED, TFI, TSPU, O‘zSUMY MGIMO, MDU, Gubkin nomidagi neft va gaz universiteti va boshqalarga tayyorlash);
5 yildan ortiq tajriba
so'zlashuv rus tilini o'rgatish;
intensiv kurslar va til testlarini ishlab chiqish;
milliy attestatsiyaga tayyorlash;
abituriyentlar uchun rus tili va adabiyotini o'qitish dasturlari va rejalarini ishlab chiqish (milliy va xorijiy universitetlarga)

Фотография Курс по изучению русского языка Bunker School
Для комплексного изучения языка наши преподаватели используют разнообразные методы и подходы. Материал подается в интересной и увлекательной форме, чтобы процесс обучения был максимально эффективным.
Мы гарантируем динамичное и интересное обучение, уделяя внимание каждому ученику.
Наши курсы соответствуют стандартам ГЦТ, что обеспечивает высокий уровень подготовки и успешную сдачу экзаменов на высокий балл.
Ежемесячный контроль знаний позволяет отслеживать успехи каждого ученика и своевременно корректировать учебный процесс для достижения оптимальных результатов.
Практическое закрепление знаний
На курсах школьники изучают правила морфологии, орфографии и пунктуации в интересной форме. Вся теория закрепляется на практике, что помогает улучшить орфографию и стимулирует интерес к изучению языка.
Мадина Бахтияровна
Преподаватель русского языка и литературы
Бакалавриат: НУУз имени Мирзо Улугбека Зарубежная филология:
преподавание русского языка и литературы для абитуриентов (подготовка в национальные и зарубежные вузы: ТГЮУ, ТГЭУ, НУУз, ТГУВ, УМЭД, ТФИ, ТГПУ, УзГУМЯ МГИМО, МГУ, Университет нефти и газа им. Губкина и другие);
Опыт работы более 5 лет
преподавание разговорного русского языка;
составление курса интенсивов и тестов по языку;
подготовка к национальной сертификации;
составление программ и плана обучения русского языка и литературы для абитуриентов (в национальные и зарубежные вузы)