Fotografiya kursi ELEMENTARY
Oksford Open-Mind dasturini o'z ichiga olgan yangi "Boshlang'ich" kursimiz 7–11-sinf o'quvchilari uchun mo'ljallangan. Dastur talabalarni yangi lug'at va asosiy grammatikani faol o'rganishga undaydi.
Har bir yangi so'z va grammatik element avtomatik holga kelguncha darslarda mustahkamlanadi. Bu usul markazimizda 10 yildan ortiq vaqtdan beri qo‘llanib kelinmoqda va talabalarga so‘zlarni aqliy tarjima qilishdan ko‘ra, o‘z ona tilida so‘zlashuvchi kabi avtomatik tarzda tildan foydalanish imkonini beradi.
Boshlang'ich kurs kimga foyda keltiradi?
Kurs uzoq vaqt davomida imtihonlarga tayyorlanmoqchi bo'lgan o'rta maktab o'quvchilari uchun mo'ljallangan.
Bu darajadagi talaba:
Fikrlarni ixcham va to'g'ri ifodalash uchun barcha asosiy grammatikani o'zlashtiradi
IELTS, IGCSE, GCSE va DTM kabi asosiy imtihonlarga tayyorlanadi
Grammatik qoidalarni yodlab olishdan ko‘ra real hayotdagi suhbatlarda amal qiladi
O'qituvchilarimiz har bir o'quvchiga individual yondashadilar va ota-onalar farzandining rivojlanishini kuzatib borish va kerak bo'lganda tayyorgarligini tuzatish uchun muntazam hisobotlarni oladilar.

Фотография Курс ELEMENTARY
Наш новый курс “Elementary” с программой Oxford Open-Mind разработан для школьников 7–11 классов. Программа направлена на то, чтобы ученик активно изучал новые слова и базовую грамматику.
Каждое новое слово и грамматический элемент закрепляется на занятиях до автоматизма. Такой метод используется в нашем центре более 10 лет и позволяет ученику не переводить слова мысленно, а использовать язык автоматически, как родной.
Кому будет полезен курс Elementary
Курс предназначен для старшеклассников, которые хотят долгосрочно подготовиться к экзаменам.
На этом уровне ученик:
Осваивает всю базовую грамматику, чтобы кратко и правильно выражать свои мысли вслух
Готовится к серьёзным экзаменам, таким как IELTS, IGCSE, GCSE и ДТМ
Практикует грамматические правила в живом общении, а не заучивает их
Наши преподаватели находят индивидуальный подход к каждому ученику, а родители получают регулярные отчёты о прогрессе, чтобы вовремя отслеживать успехи ребёнка и корректировать подготовку при необходимости.