Biznes ingliz tili kursi tayyor
Biznes ingliz tili kursi professional muhitda muloqot ko‘nikmalarini rivojlantirish uchun mo‘ljallangan. Talabalar yozishmalarni, muzokaralarda ishtirok etishni va ish va biznes vaziyatlarda ingliz tilidan ishonchli foydalanishni o'rganadilar.
• Biznes yozishmalar va elektron pochta xabarlari
• Muzokaralar va taqdimotlar o'tkazish
• Kasbiy mavzularda suhbatlashish amaliyoti
• Biznes lug'atini kengaytirish
• Vaziyatli dialoglar va rolli o'yinlar
• Intervyu va rasmiy uchrashuvlarga tayyorgarlik
Kurs ingliz tilidan ishda, xalqaro loyihalarda yoki martaba ko‘tarilishda foydalanmoqchi bo‘lgan talabalar, mutaxassislar va rahbarlar uchun javob beradi.
• Haqiqiy biznes vaziyatlarda mashq qiling
• Biznes lug'atini bosqichma-bosqich tushuntirish
• Zamonaviy materiallar va misollar
• Ishda muloqot qilishda ishonchni rivojlantirish
Talabalar ishonchli tarzda ishbilarmonlik yozishmalarini olib borishlari, muzokaralarda qatnashishlari, taqdimotlar o‘tkazishlari, mansab ko‘tarilishi va professional muloqot uchun ingliz tilidan foydalanishlari mumkin bo‘ladi.
Bizning studiyamiz o'qituvchilari shunchaki murabbiy emas; ular har doim maslahat yoki shunchaki tez qo'ng'iroq qilish uchun murojaat qilishingiz mumkin bo'lgan do'stlar. Har biri haqiqiy professional! Ular har doim o'ziga jalb qiladi, energiya beradi va rag'batlantiradi! Bizning studiyamizning barcha o'qituvchilari har bir talabaga moslashtirilgan yondashuv va moslashtirilgan o'quv dasturini taklif qilishlari mumkin bo'lgan va ularga murojaat qilishlari mumkin.
Bizning o'qituvchilarimiz maktab va universitetlarda o'qituvchilar tomonidan qo'llaniladigan standart darsliklar va o'quv dasturlari yordamida tillarni o'rganish qanchalik qiyinligini bilishadi. Bu uzoq, zerikarli va qiziq emas: darslik oxirida siz boshida nimani o'rganganingizni eslay olmaysiz.
Bizning o'qituvchilarimiz bilan siz zamonaviy ingliz tilini o'rganasiz — maktablarda yoki odatiy maktab o'quv dasturida uchramaydigan narsani. Bizning darslarimiz samarali yodlash va tez o'qish usullaridan foydalangan holda tushuntirishlar, amaliyot va muloqotga urg'u beradi. Sizga yoqadi!
Bizning o'qituvchilarimiz sizga ingliz tilini o'rganish bilan birga film tomosha qilishni va sevimli musiqangizni tinglashni ham o'rganishingizga yordam beradi.
140100, Oʻzbekiston, Samarqand, Mirzo Ulugʻbek koʻchasi, diqqatga sazovor joy: “Toj Mahal” restorani

Фотография Курс Деловой английский Ready to reach
Курс делового английского направлен на развитие навыков общения в профессиональной среде. Студенты научатся вести переписку, участвовать в переговорах и уверенно использовать английский в работе и бизнес-ситуациях.
• Деловая переписка и электронные письма
• Ведение переговоров и презентаций
• Разговорная практика по профессиональным темам
• Расширение делового словарного запаса
• Ситуационные диалоги и ролевые игры
• Подготовка к собеседованиям и официальным встречам
Курс подходит для студентов, специалистов и руководителей, которые хотят использовать английский язык в работе, международных проектах или для карьерного роста.
• Практика на реальных бизнес-ситуациях
• Пошаговое объяснение деловой лексики
• Современные материалы и примеры
• Развитие уверенности при общении на работе
Студенты смогут уверенно вести деловую переписку, участвовать в переговорах, проводить презентации и использовать английский язык для карьерного роста и профессиональной коммуникации.
Преподаватели нашей студии – не просто наставники, это друзья, к которым вы всегда можете обратиться за советом или просто позвонить. Каждый из них – настоящий профессионал своего дела! С ними всегда интересно, они всегда заряжают энергией и мотивацией! Все преподаватели в нашей студии открыты для каждого учащегося! К каждому мы подбираем индивидуальный подход и особую программу обучения.
Наши преподаватели знают, как непросто учить языки по общепринятым учебникам и школьной программе, которые используются преподавателями в школах и ВУЗах. Ведь это очень долго, нудно, неинтересно: к концу учебника уже и не вспомнить, что было в начале.
С нашими преподавателями вы будете изучать современный английский язык – этому не учат в школах, вы не найдёте этого в обычный школьной программе. На занятиях мы делаем упор на доступное разъяснение материала, на практику, общение, используем эффективные техники запоминания и скорочтения. Вам понравится!!!
Также с нашими преподавателями вы будете учиться смотреть фильмы и слушать любимую музыку, одновременно изучая английский язык.