"AL BAYAN" arab tili kursi
Arab tili kursi arab alifbosini oʻqish va yozishni, asosiy grammatika, soʻzlashuv koʻnikmalarini, ogʻzaki va yozma tilni tushunishni oʻzlashtirishga yordam beradi. Dastur samarali o'rganish uchun nazariya va amaliyotni birlashtiradi.
• Arab alifbosini o'rganish
• Oddiy va murakkab gaplar tuzish
• Kundalik mavzularda suhbatlashish amaliyoti
• So‘z boyligini kengaytirish
• Tinglash va zamonaviy materiallar bilan ishlash
Kurs arab tilini o'rganish, ishlash yoki sayohat qilish uchun o'rganmoqchi bo'lgan yangi boshlanuvchilar va ilg'or o'quvchilar, maktab o'quvchilari, talabalar va kattalar uchun javob beradi.
• Materialni aniq ko'rsatish va murakkablikning bosqichma-bosqich o'sishi
• Dastlabki darslardan suhbatlashish amaliyoti
• Qulay onlayn ta'lim formati
Talabalar arab tilida o'qish va yozishni boshlaydilar, asosiy iboralarni tushunadilar, jumlalarni to'g'ri tuzadilar va kundalik vaziyatlarda arab tilida ishonchli muloqot qiladilar.

Фотография Курс арабского языка "AL BAYAN"
Курс арабского языка помогает освоить чтение и письмо арабского алфавита, базовую грамматику, разговорную речь и понимание устной и письменной речи. Программа сочетает теорию и практику для эффективного изучения.
• Изучение арабского алфавита
• Построение простых и сложных предложений
• Аудирование и работа с современными материалами
Курс подходит начинающим и продолжающим ученикам, школьникам, студентам и взрослым, которые хотят изучать арабский язык для учёбы, работы или путешествий.
• Понятная подача материала и постепенное усложнение
• Разговорная практика с первых занятий
• Удобный онлайн-формат обучения
Студенты начинают читать и писать на арабском, понимать базовые фразы, грамотно составлять предложения и уверенно общаться на арабском языке в повседневных ситуациях.