Fotografiya o'rta darajadagi ingliz tili kursi REAL SCIENCE
Oksford Open-Mind dasturiga asoslangan kitobli yangi kursimiz yuqori sinf oʻquvchilari (7–11-sinflar) uchun moʻljallangan. Kurs vositachi bu yosh guruhiga mo‘ljallangan, chunki o‘quv rejasi va vazifalari talabalarning universitetga borish kabi kelajakdagi maqsadlariga erishishga qaratilgan.
Kurs talabalarning qiziqishini saqlab qolish va o'rganishni qiziqarli qilish uchun turli bo'limlarga bo'lingan. Bu nafaqat imtihonga tayyorgarlik ko'rish, balki kuchli til bilimini rivojlantirish, ingliz tiliga bo'lgan ishonchni mustahkamlashga ham qaratilgan. Dasturda o‘smirlarning hozirgi qiziqishlari inobatga olinib, oson tushunish va faol ishtirok etishini ta’minlaydi.
Lug'at
O'rta darajada quyidagilar o'rganiladi:
umumiy lug'at;
"general business" inglizcha - biznesda tez-tez ishlatiladigan so'zlar;
iboralar, idiomalar, nutq shakllari va iboralar;
yangi so'zlarni yaratishda prefiks va qo'shimchalardan foydalanish;
so'zning ingliz tilidagi ma'nosini tushuntirish, sinonim va antonimlarni tanlash.
O'qish, tinglash, yozish, gapirish
Kurs ingliz tilining barcha to'rtta asosiy ko'nikmalarini qamrab oladi: o'qish, tinglash, yozish va gapirish.
Open-Mind Intermediate kursi 13-18 yoshdagi talabalar uchun mo'ljallangan. O‘smirlar bilan ishlash bo‘yicha 10 yildan ortiq tajribamiz ushbu yoshda chet tillarini o‘rganish bilan bog‘liq muammolarni samarali hal qilish imkonini beradi.
Biz taqdim etamiz:
har bir talabaga individual yondashish;
bilimlardagi kamchiliklarni o'z vaqtida bartaraf etish;
Bizning platformamiz orqali ota-onalarni o'quvchilarning yutuqlari haqida muntazam ravishda xabardor qilish;

Курс английского языка Intermediate
Наш новый курс с книгой по программе Oxford Open-Mind разработан специально для учащихся старших классов (7–11 классы). Курс Intermediate ориентирован на эту возрастную категорию, поскольку учебная программа и цели направлены на достижение будущих целей учеников, таких как поступление в университет.
Курс разделен на различные блоки, чтобы удерживать интерес студентов и делать обучение увлекательным. Он направлен не только на подготовку к экзаменам, но и на развитие качественного владения языком, формируя уверенный контроль над английским. Программа учитывает актуальные интересы подростков для легкого понимания материала и активного участия.
Vocabulary
На уровне Intermediate изучается:
общеразговорная лексика;
«общий деловой» английский — слова, часто используемые в деловой сфере;
фразы, идиомы, обороты речи и устойчивые выражения;
использование префиксов и суффиксов для создания новых слов;
объяснение значения слова на английском, подбор синонимов и антонимов.
Reading, Listening, Writing, Speaking
Курс охватывает все четыре ключевых навыка владения английским языком: чтение, аудирование, письмо и разговорную речь.
Курс Open-Mind Intermediate предназначен для учащихся 13–18 лет. Наш опыт работы с подростками более 10 лет позволяет нам эффективно решать сложности изучения иностранного языка в этом возрасте.