Ushbu kurs samarali va samarali darslarni izlayotgan o'rta sinf o'quvchilari (8-11-sinflar) uchun mo'ljallangan. Kurs o'quv dasturida Kembrij ingliz tilini baholash bo'yicha tasdiqlangan va zamonaviy materiallardan foydalaniladi.
Kurs barcha ko'nikmalarni rivojlantirishga qaratilgan: asosiy grammatika, lug'at va muloqot qobiliyatlari. Har bir dars grammatikadan yozishgacha bo'lgan mavzularni o'z ichiga oladi, talabalarga grammatika, nutq, so'z boyligi va tushunishdagi qiyinchiliklarni engishga yordam beradi. Bitiruvchilar oliy ta’lim muassasalarida keyingi o‘qish uchun zarur bo‘lgan tilda mustahkam poydevorga ega bo‘ladilar.
Kurs 14-17 yoshdagi, asosiy va maxsus maktablarda o'qiydigan talabalar uchun mo'ljallangan. Ingliz tiliga ishonchi yo'q yoki material bilan kurashayotgan talabalar uchun kurs ayniqsa foydali bo'ladi.
Bizning o'qituvchilarimiz har bir talabaga individual yondashuvni taklif qilishadi. Ota-onalar o'z farzandlarining yutuqlari va o'qishdagi yutuqlari haqida muntazam ravishda hisobot oladilar.

Курс английского Intermediate
Этот курс предназначен для учащихся среднего уровня Intermediate (8–11 классы), которые ищут продуктивные и эффективные уроки. Программа курса использует проверенные и актуальные материалы Cambridge English Language Assessment.
Курс фокусируется на развитии всех навыков: базовой грамматики, словарного запаса и коммуникативных умений. Каждый урок объединяет темы от грамматики до письма, что помогает преодолевать трудности с грамматикой, разговорной речью, словарным запасом и пониманием текста. Выпускники курса получают прочную языковую базу, необходимую для дальнейшего обучения в старших учебных заведениях.
Курс рассчитан на учащихся 14–17 лет, обучающихся как в обычных, так и в специальных школах. Студенты, испытывающие неуверенность в английском или трудности с усвоением материала, найдут курс особенно полезным.
Наши преподаватели обеспечивают индивидуальный подход к каждому ученику. Родители получают регулярные отчёты о прогрессе и успеваемости своих детей.